My Weblog: istanbul elektrikci

Волочиськ інфо

Фотоальбоми

28 липня 2014 року

Зібрано чимало коштів, придбано багато необхідних речей для солдат. Підтримує і допомагає військовим група компанії «Вітагро». Працівники за лічені дні, власним коштом модернізували два автомобілі. На них встановили бронезахист, який витримує постріли з автомата і кулемета. Авто вже сьогодні відправились на Схід до хмельницьких військових.

Працівники підприємства зізнаються: з таким завданням зіткнулися вперше. Кажуть, що коли пригнали прості автівки, виникло багато питань. Зробити з цих машин броньовані – досить проблематично. Бо будь-який бронезахист – це додаткова вага. Тому довелося помізкувати, як зробити так, щоб і людей захистити, і щоб машина могла виконувати свої функції.
Результатом своєї роботи задоволені. Робота тривала тиждень. За цей час були замінені непрацюючі вузли та агрегати, встановлена броня на кабіні та корпусі, а також обладнано місце стрілка в кузові автомобіля. Ользі Філюк доручили займатися збором коштів. Дівчина каже, що усі працівники одноголосно згодились підтримати армію. Необхідну суму зібрали всього за один день.

Перед від’їздом на схід військову техніку освятив отець Олег. В своїй промові він подякував працівникам групи компанії «Вітагро» за небайдужість та підтримку, яка надзвичайно потрібна нашим солдатам.
Вже сьогодні броньовані машини відправились в зону антитерористичних дій до бійців з Хмельниччини. На залишкові кошти працівники підприємства придбали також бронежилети та продукти харчування.
ТРК “Ексклюзив”

 Фото: Анатолій Цісар.

                                                                                                 Авторське право © 2013-2017. Всі Права Захищені.