My Weblog: istanbul elektrikci

Волочиськ інфо

Фотоальбоми

Талановиту малечу похмурим літом не злякаєш! Яскравими костюмами та з сонячними усмішками – дітлахи за мить розфарбували сірі вулиці Волочиська.
Тут, у місті, одна велика сцена зібрала учасників одразу двох фестивалів. Волочиський район – багатий на таланти, зазначає директор будинку дитячої та юнацької творчості. Тож цьогорічне свято до Дня захисту дітей вдалось зробити особливо яскравим та цікавим!
Першими виступили дітки з вадами здоров’я. Талановиті та сильні духом дивували публіку співами та поезією. А ще довели: творчість лікує та надає сил вірити в краще.Малечею з обмеженими можливостями опікується Благодійний фонд народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч». Спеціально для них до Дня захисту дітей добротворці разом з юними умільцями краю організували благодійний ярмарок. На творчій торговиці усі бажаючі могли придбати різноманітні вироби, зроблені рученятками талановитої дітвори. Соломія Боднарчук, учасниця благодійного ярмарку розповіла – вже за першу годину ярмаркування вдалось заробити кілька сотень гривень і навіть продати шматочок своєї творчості.
Заробіток за хенд-мейдові цікавинки дітлахів у підсумку склав більше тисячі гривень. Дитячу творчість та бажання долучитись до доброї справи підтримали і дорослі благодійники. Фонд «Ми поруч» придбав чимало виробів малих умільців.
У рамках свята відзначили та нагородили найталановитіших учнів Волочиського району та кращі творчі колективи. І дорослі, і малеча отримали безліч гарних вражень та зарядили емоційні батарейки гарного настрою! Малеча стрибала на батутах ледь не вище неба та співала, так, що було чути на все місто. І хоча головний приз у караоке на майдані дістався лише одному переможцю – решта отримала безліч сюрпризів та радісних усмішок.

Фото: Анатолій Цісар

                                                                                                 Авторське право © 2013-2017. Всі Права Захищені.