My Weblog: istanbul elektrikci

Волочиськ інфо

Фотоальбоми

Журналіст: Лора Підгірна
Фото: Микола Сеник

Під таким девізом пройшла у нашій Волочиській бібліотеці дружня, напрочуд невимушена, чудова мистецька зустріч із правоохоронцями Патрульної поліції Хмельницького, справжніми копами і живими легендами нашого сьогодення. Так вже сталося, що в Хмельницькій області Волочиська бібліотека випередила усі бібліотеки і саме у Волочиську така зустріч відбулася вперше і для нас, і для гостей – патрульних поліцейських.  Ініціатор проекту -  завідуюча відділу звязків з громадськістю Волочиської ЦРБ, журналіст Лора Підгірна. Аби нашим копам дозволено було завітати до нас – довелося написати лист аж до Києва, Головного управління  Патрульної поліції України.

У мистецькій зустрічі взяли участь творчі старшокласники – учні шкіл нашого міста. Перше враження – ми потрапили у якийсь крутий американський бойовик: наші копи – КЛАСНІ!!! Мужні, сильні,сміливі, СПРАВЖНІ. Справжні – у якості людяності, щирості, натхненності. Та й у роботі вони від своїх кіношних” колег зовсім не відстають. Хоча, як зазначила Тетяна Чубар , командир 3-ї роти батальйону партульної поліції, те що показують про копів у кіно – то все неправда. Таня скромничає, бо не кожна дівчина наважиться обрати собі таку професію взагалі, не те що командувати ротою кремезних козаків, а Таня не тільки бойовий командир роти поліцейських, але до того ще й неодноразова чемпіонка України та світу з панкратіону та інших видів бойових мистецтв. Правда, сьогодні тендітна Тетяна здивувала нас абсолютно професійним вокалом, і виконанням композиції доброю англійською теж. А ще читала власну поезію. Акомпонував їй на гітарі інспектор патрульної поліції, Євген Михалков. Інспектор патрульної поліції, Ярослав Болюх розповідав про трудові будні копів та про те, як проходив відбір у патрульні поліцейські. До речі, саме цей і скромний хлопець нещодавно врятував життя хмельничанки, що хотіла скоїти самогубство. А всі разом наші гості відповідали на наші запитання, спілкувалися, ну і звичайно, фоткалися з усіма бажаючими! Як же без легендарного селфі з копами! Зазначимо, що поліцейські приїхали не з порожніми руками, а подарували для Волочиської бібліотеки останній писк цього літературного сезону – україномовні новинки  “Список Шиндлера”, “Крадійку книжок”, “Смажені зелені помідори…”, “Покров” та просто бомбезну сумку “Моя нова поліція” за що їм велика подяка від усіх нас – читачів та користувачів бібліотеки!
У відповідь учні-старшокласники волочиських шкіл, вихованці місцевої школи мистецтв, вокальний колектив “Барви” ( худ. кер. Лариса Коваленко) та в.о. начальника відділу культури Району, Володимир Матусяк теж презентували свою творчість гостям. Адже – краще творити ніж витворяти! Усі ми щиро тішимося, що цей проект втілено у життя. Сподіваємося, наші гості теж отримали гарні враження від візиту до Волочиська, а старшокласники шкіл міста не тільки побачили та почули справжніх копів, але й змогли пересвідчитися, що нова українська патрульна поліція – це мужні, освічені, креативні, творчі та натхненні молоді люди, котрі ще вчора теж були школярами, студентами вузів, а сьогодні вдень і вночі стоять на сторожі нашого спокою виконуючи справжню місію – захищати наше право на мирне, безпечне та спокійне життя.

Відео репортаж заходу  телеканалу 112.ua у випуску новин, на 10 хвилині 24 сек. 

112

                                                                                                 Авторське право © 2013-2017. Всі Права Захищені.