My Weblog: istanbul elektrikci

Волочиськ інфо

Фотоальбоми

В неділю, 29 березня, страшна звістка сколихнула Волочииськ та Підволочиськ. Виконуючи військовий обов’язок, загинув вір­ний син України Олександр Черниченко.

Минулого року Олександр добровільно, за покликом серця, пішов до Рівненського військового комісаріату, звідки був мобілізований та направлений до 72-ї окремої гвардійської механізованої Красноградсько-Київської ордена Червоного Прапора бригади. З січня цього року перебував у зоні проведення антитерористичної операції та займав посаду заступника командира з озброєння. Загинув Олександр в результаті мінометного обстрілу бойовиками позицій, які розташовані поблизу села Гранітне Волноваського району Донецької області, в неділю, 29 березня.

1-2 квітня, сотні жителів Волочиська та Підволочиська прийшли провести його в останню путь. Живим коридором, стоячи на колінах зустрічали похоронну процесію на центральних площах двох містечок.

Народився Черниченко Олександр Анатолійович 19 квітня 1968 року в Підволочиську в сім’ї військового. Там же пішов до школи. Та у зв’язку зі службою батька, родина переїхала до Одеси, де юний Сашко пішов в третій клас. Тут же він і закінчив її. Родина знову переїхала і професійну освіту Олександр здобув у сільськогосподарському технікумі в Молдові.

Далі його призвали на строкову службу до лав Збройних Сил. Військова служба припала йому до душі і він вирішив пов’язати його життя із нею. Закінчивши школу прапорщиків та академію Державної прикордонної служби в Хмельницькому був направлений в Чернівці. Мав хист до роботи кінолога. Виконуючи службові обов’язки начальника застави імені Щербіна був поранений в 1993 році. Після лікування в госпіталях продовжив службу в Рівному. У 2008 році в званні капітана звільнений в запас.  Після цього працював у Волочиському КП «ЖЕК».

В Героя Олександра Черниченка залишилася мати та рідні сестри, а також сім’я: дружина Оксана і 10-річний син Максим.

                                                                                                 Авторське право © 2013-2017. Всі Права Захищені.