My Weblog: istanbul elektrikci

Волочиськ інфо

Фотоальбоми

30 січня 2015 року. Волочиськ.

Сьогодні, 30 січня 2015 року, сотні жителів Волочиська вийшли на центральну вулицю міста щоб віддати останню шану загиблому у зоні АТО герою Володимиру Чеславському.

Як повідомляє сайт te.20minut.ua

  • тіло добровольця на батьківщину везе його однокласник – голова сільради Василь Берекета, з яким вони разом пішли служити.
  • Саме Василь знайшов тіло 40-річного мешканця с. Голотки Підволочиського району Володимира Чеславського у полі. Це трапилось ще в понеділок, 26 січня. Про обставини загибелі Володимира ніхто не говорить.
  • Володя і Василь пішли служити добровольцями ще перед жнивами, – розповів пан Олег. – З ними – ще п’ятеро наших односельчан. Всі служили разом. Зараз Василь везе нашого Володю додому.
  • Він був наймолодшим у класі, пригадують однокласники загиблого бійця. Восени виповнилось лише 40.
  • Добрий був, веселий і надійний, – пригадує пан Олег. – Раніше працював водієм в колгоспі. Жив лише з мамою. Батько помер років сім тому. Сестра живе в Італії. От вчора, лиш дізналась про Володю, прилетіла додому.

Зустрічатимуть героя на межі Тернопільської та Хмельницької областей. Поховають Володимира у рідному селі Голотки Підволочиського району

                                                                                                 Авторське право © 2013-2017. Всі Права Захищені.