My Weblog: istanbul elektrikci

Волочиськ інфо

Фотоальбоми

Фоторепортаж: Анатолій Цісар

26 грудня 2015 року.

Починаючи від солодощів та закінчуючи м’ясом. У Волочиську за повного сприяння та підтримки народного депутата України Сергія Лабазюка, участі підприємств та підприємців Волочиського району та представників торгових марок з усієї області,  відбувся грандіозний ярмарок.

З 8 до 13:00 усі охочі могли купити свіжі та якісні продукти до святкового столу за нижчими, ніж ринкові, цінами. Так яблука вищого ґатунку місцеві продавали за 7 гривень, цукр по  13, крупи від 5 гривень, за і кілограм свинини віддавали   від 50 до 79 гривень.

—   «У нас ціни менші від ринкових. І це бачать і наші покупці. Ми і робили цей ярмарок, аби наші люди могли купити якісні продукти за доступними цінами на Новорічні та Різдвяні свята», каже  працівниця громадської приймальні Сергія Лабазюка – Вікторія Мазур

Ярмарок тривав 5 годин, за цей час до майдану біля стадіону Юність, зійшлося понад 3 тисячі людей. Окрім цін на продукти, організатори ярмарку безкоштовно пригощали присутніх бульйоном, сардельками, шашликом, пиріжками з чаєм. Гостем свята став переможець телешоу «Україна має талант» – «Лісапетний батальйон», які протягом години дарували присутнім гарний настрій та виконання вже улюблених українських  хітів.

«Такі ярмарки вже традиція. І сьогодні ми звичайно його присвятили новорічним святам. Ми хотіли, щоб наші люди трішки відволіклися від проблем, а тому намагалися зробити його цікавим для усіх верств населення. Новий рік та Різдво Христове – це звичайно диво, і частинку цього дива ми подарували сьогодні для жителів Волочиська.» – зазначає Сергій Лабазюк.

                                                                                                 Авторське право © 2013-2017. Всі Права Захищені.